הזמנת פירות וירקות בבאר שבע

הזמנת פירות וירקות באר שבע

פירות וירקות אפשר לקנות גם בסופר מרקט, אז למה להזמין משלוחי פירות ישירות מן החקלאי? ובכן, יש שתי סיבות טובות, אבל ממש טובות לעשות זאת. הסיבה הראשונה היא שבהזמנת משלוחי פירות בדרום, אתם מקבלים ירקות ופירות טריים ישירות מן השדה וזה אומר שהם יוכלו לשרוד אצלכם במקרר לפחות לשבועיים שלושה יותר מאשר שורדים הירקות והפירות שאתם קונים בסופר מרקט. הסיבה השנייה והלא פחות חשובה היא, שבגלל טריות הירקות והפירות ובגלל שאתם מזמינים אותם ישירות מן החקלאי, אתם גם חווים חוויה שונה לגמרי של טעם, מרקם וטריות, שפשוט אי אפשר לחוות עם ירקות ופירות שקונים בסופר מרקט לאחר שבועות בהם שכבו במקרר ואיבדו מטריותם.

 

איך מזמינים משלוחי פירות בדרום?

במקרה הספציפי של הזמנת פירות וירקות באר שבע דווקא יכולה להציע לכם אפשרויות שלא קיימות בערים גדולות אחרות, בעיקר לאור קרבתה של העיר למאות חקלאים בערבה התיכונה ובנגב המרכזי והמערבי. אזור הדרום הוא אזור חקלאי פורה מאוד ממנו מגיעה מרבית התוצרת הישראלית וכל התוצרת הזאת נמצאת במרחק נגיעה מכם. ואכן, גם עבור החקלאים המגדלים פירות וירקות באר שבע נחשבת ליעד אטרקטיבי אליו מגיעים חקלאים מכל רחבי הדרום על מנת להציע את מרכולתם, בין באמצעות ימים של מכירה מרוכזת ובין באמצעות משלוחים ישירים עד פתח הבית או לנקודות חלוקה מרכזיות.

 

ומה לגבי מחיר?

אם כבר יצא לכם לבצע הזמנת פירות וירקות באר שבע, אתם כבר יודעים שהמחירים שלהם מעט יותר גבוהים מאלו של הסופר מרקט, אבל בסופו של דבר מדובר בעסקה טובה הרבה יותר עבורכם. הירקות והפירות האלה יחזיקו אצלכם מעמד לפחות לשלושה שבועות במקרר וזה אומר שאתם תנצלו כל פרי וכל ירק שקניתם ולא תצטרכו להשליך אף אחד מהם. בחישוב כולל מדובר לא רק בעסקה כדאית של איכות, אלא גם בעסקה כדאית מבחינה כלכלית.

משק יוסף באר מילכה הוא משק חקלאי המתמחה בחקלאות אורגנית במדבר ומציע לכם סל שלם של פירות וירקות ממגוון רחב של סוגים, צבעים, טעמים ומרקמים. כל הפירות והירקות שלנו נקטפים רגע לפני שהם מסופקים לכם ונשלחים אליכם במשלוח ישיר עד פתח הבית. את ההזמנה אתם עושים כאן באתר ממסך המחשב בבית והכל מגיע אליכם במשלוח ישיר, טרי טרי וטעים טעים. רוצים כבר להזמין? הזמינו כאן באתר או צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-3690012.